Gå til hoved-indhold

Holdoversigt

Velkommen til vores mange muligheder

Læs beskrivelse under de enkelte hold - med mindre andet er angivet under holdbeskrivelsen, så afslutter holdet til påskeferien.

Rigtig god fornøjelse.

 

Login for at se dine tilmeldte hold

Login
Åben for tilmelding
Dansk ekstra
Læs mere og tilmeld
Periode
15-09-2022 - 30-03-2023
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:30 - 18:30
Antal pladser
3
Underviser
Thomas Nygaard Pedersen
Åben for tilmelding
Dansk ekstra
Læs mere og tilmeld
Periode
15-09-2022 - 30-03-2023
Ugedag
Torsdag
Sted
Eggeslevmagle Skole - Skælskør
Tidsrum
16:30 - 18:30
Antal pladser
10
Åben for tilmelding
Dansk for udvekslingsstuderende
Læs mere og tilmeld
Periode
13-09-2022 - 28-03-2023
Ugedag
Tirsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:00 - 18:00
Underviser
Thomas Nygaard Pedersen
Åben for tilmelding
Dansk som andetsprog
Læs mere og tilmeld
Periode
15-09-2022 - 30-03-2023
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Kulturhuset - Korsør
Tidsrum
16:30 - 18:30
Antal pladser
12
Åben for tilmelding
Dansk som andetsprog
Læs mere og tilmeld
Periode
15-09-2022 - 30-03-2023
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:30 - 18:30
Antal pladser
11
Underviser
*Dilek Kabaktepe
Åben for tilmelding
Matematik ekstra
Læs mere og tilmeld
Periode
13-09-2022 - 28-03-2023
Ugedag
Tirsdag
Sted
Eggeslevmagle Skole - Skælskør
Tidsrum
15:30 - 17:30
Antal pladser
9
Underviser
Kenneth Hesselberg
Åben for tilmelding
Matematik ekstra
Læs mere og tilmeld
Periode
15-09-2022 - 30-03-2023
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
17:00 - 19:00
Antal pladser
6
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Matematik ekstra, aften
Læs mere og tilmeld
Periode
12-09-2022 - 27-03-2023
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
18:15 - 20:15
Antal pladser
4
Underviser
Louise May-Brit Friis
Åben for tilmelding
Matematik ekstra - aften
Læs mere og tilmeld
Periode
12-09-2022 - 27-03-2023
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Kulturhuset - Korsør
Tidsrum
18:15 - 20:15
Antal pladser
9
Underviser
Kenneth Hesselberg
Holdet er fyldt
Matematik ekstra, eftermiddag
Læs mere og tilmeld
Periode
12-09-2022 - 27-03-2023
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:00 - 18:00
Antal pladser
0
Underviser
Louise May-Brit Friis
Åben for tilmelding
Matematik ekstra - eftermiddag
Læs mere og tilmeld
Periode
12-09-2022 - 27-03-2023
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Kulturhuset - Korsør
Tidsrum
16:00 - 18:00
Antal pladser
6
Underviser
Kenneth Hesselberg