Gå til hoved-indhold

Holdoversigt

Velkommen til vores mange muligheder

Læs beskrivelse under de enkelte hold - med mindre andet er angivet under holdbeskrivelsen, så afslutter holdet til påskeferien.

Rigtig god fornøjelse.

 

Login for at se dine tilmeldte hold

Login
Bas
Åben for tilmelding
Bas
Læs mere og tilmeld
Periode
12-09-2022 - 27-03-2023
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:00 -
Underviser
Lauritz Andreas Andersen
DJ
Åben for tilmelding
DJ
Læs mere og tilmeld
Periode
13-09-2022 - 28-03-2023
Ugedag
Tirsdag
Sted
Eggeslevmagle Skole - Skælskør
Tidsrum
18:30 - 21:30
Underviser
*Andreas Kirkegaard Hansen
En weekend med Spiderman
Åben for tilmelding
En weekend med Spiderman
Læs mere og tilmeld
Periode
11-02-2023 - 12-02-2023
Ugedag
Lørdag Søndag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 08:00
Antal pladser
14
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen
En weekend med Star Wars
Åben for tilmelding
En weekend med Star Wars
Læs mere og tilmeld
Periode
27-12-2022 - 28-12-2022
Ugedag
Tirsdag Onsdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 08:00
Antal pladser
13
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen
Filmeksperterne
Åben for tilmelding
Filmeksperterne
Læs mere og tilmeld
Periode
19-10-2022 - 21-04-2023
Ugedag
Onsdag Fredag Søndag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
00:00 - 00:00
Antal pladser
4
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen
Filmskuespil & filmproduktion
Åben for tilmelding
Filmskuespil & filmproduktion
Læs mere og tilmeld
Periode
12-01-2023 - 30-03-2023
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:30 - 19:00
Underviser
Lene Helweg Augustsen *Martin Fabricius Buchwald
Guitar
Åben for tilmelding
Guitar
Læs mere og tilmeld
Periode
12-09-2022 - 27-03-2023
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:00 -
Underviser
Lauritz Andreas Andersen
Filmelskerne
Åben for tilmelding
Filmelskerne
Læs mere og tilmeld
Periode
29-10-2022 - 11-03-2023
Ugedag
Lørdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Antal pladser
11
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen
Musikproduktion
Åben for tilmelding
Musikproduktion
Læs mere og tilmeld
Periode
21-09-2022 - 30-11-2022
Ugedag
Mandag
Sted
Virtuel undervisning -
Tidsrum
16:00 - 19:00
Tilmeldingsfrist
04-09-2022 23:59
Underviser
Frederik Cupello
Sang
Åben for tilmelding
Sang
Læs mere og tilmeld
Periode
12-09-2022 - 27-03-2023
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:00 -
Underviser
Lauritz Andreas Andersen
Teater & drama
Åben for tilmelding
Teater & drama
Læs mere og tilmeld
Periode
13-09-2022 - 13-12-2022
Ugedag
Tirsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:30 - 19:00
Underviser
Lene Helweg Augustsen *Martin Fabricius Buchwald
Trommer
Åben for tilmelding
Trommer
Læs mere og tilmeld
Periode
12-09-2022 - 27-03-2023
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:00 - 00:00
Underviser
Lauritz Andreas Andersen