Gå til hoved-indhold

Holdoversigt

Velkommen til vores mange muligheder

Læs beskrivelse under de enkelte hold - 

med mindre andet er angivet under holdbeskrivelsen

så afsluttes holdet med Forårs show-off

tirsdag den 23. marts 2021

 

Rigtig god fornøjelse.

 

Covid-19 info i Ungdomsskolen

Login for at se dine tilmeldte hold

Login
Læringslokomotivet 7.kl. ANSØG
Lukket for tilmelding
Læringslokomotivet 7.kl. ANSØG
Læs mere og tilmeld
Periode
11-11-2020 - 01-06-2021
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tilmeldingsfrist
08-10-2020 00:00
Underviser
Per Kanstrup Lone Kjeldtoft Nicholas Peter Nørholm Rought
Læringslokomotivet 8. kl.  ANSØGN
Lukket for tilmelding
Læringslokomotivet 8. kl. ANSØGN
Læs mere og tilmeld
Periode
16-09-2020 - 02-02-2021
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tilmeldingsfrist
17-08-2020 00:00
Underviser
Per Kanstrup Lone Kjeldtoft Nicholas Peter Nørholm Rought
Læringslokomotivet 9. klasse
Åben for tilmelding
Læringslokomotivet 9. klasse
Læs mere og tilmeld
Periode
02-12-2020 - 08-12-2020
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tilmeldingsfrist
03-11-2020 00:00
Underviser
Per Kanstrup Lone Kjeldtoft Nicholas Peter Nørholm Rought
Robusthed EXPLORER 7.& 8.kl
Åben for tilmelding
Robusthed EXPLORER 7.& 8.kl
Læs mere og tilmeld
Periode
27-04-2021 - 10-06-2021
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
Tjekkiet -
Tilmeldingsfrist
01-03-2021 00:00
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen Lone Kjeldtoft Henrik Nielsen
Læsecamp
Åben for tilmelding
Læsecamp
Læs mere og tilmeld
Periode
28-06-2021 - 02-07-2021
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tilmeldingsfrist
31-05-2021 23:59
Antal pladser
23
Underviser
Per Kanstrup Nicholas Peter Nørholm Rought Lisbeth Maria Neumann
Læringslokomotivet 7.kl.
Lukket for tilmelding
Læringslokomotivet 7.kl.
Læs mere og tilmeld
Periode
11-11-2020 - 01-06-2021
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tilmeldingsfrist
08-10-2020 00:00
Underviser
Lone Kjeldtoft Nicholas Peter Nørholm Rought Per Kanstrup