Gå til hoved-indhold

Holdoversigt

Velkommen til vores mange muligheder.

Tilmeldingen er åbent - vi glæder os til at se DIG !

Rigtig god fornøjelse.

Login for at se dine tilmeldte hold

Login
Førstehjælp-BIL/Kasper
Holdet er fyldt
Førstehjælp-BIL/Kasper
Læs mere og tilmeld
Periode
02-09-2020 - 09-09-2020
Ugedag
Onsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
17:30 - 21:30
Tilmeldingsfrist
25-08-2020 00:00
Antal pladser
0
Underviser
Kasper Starch Øvre
Knallert/Carsten
Åben for tilmelding
Knallert/Carsten
Læs mere og tilmeld
Periode
03-08-2020 - 19-08-2020
Ugedag
Mandag Onsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:00 - 21:30
Antal pladser
1
Underviser
Carsten Kai Munk
Knallert/Dan
Holdet er fyldt
Knallert/Dan
Læs mere og tilmeld
Periode
23-08-2020 - 09-09-2020
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Antal pladser
0
Underviser
Dan Kühnau Hansen
Knallert Førstehjælp/Claus
Åben for tilmelding
Knallert Førstehjælp/Claus
Læs mere og tilmeld
Periode
08-09-2020 - 15-09-2020
Ugedag
Tirsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
17:30 - 21:30
Antal pladser
1
Underviser
Claus Haagensen
Knallert Førstehjælp/Kasper
Holdet er fyldt
Knallert Førstehjælp/Kasper
Læs mere og tilmeld
Periode
05-08-2020 - 12-08-2020
Ugedag
Onsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
17:30 - 21:30
Antal pladser
0
Underviser
Kasper Starch Øvre
Knallert/Martin
Holdet er fyldt
Knallert/Martin
Læs mere og tilmeld
Periode
04-08-2020 - 20-08-2020
Ugedag
Tirsdag Torsdag Lørdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
00:00 - 00:00
Antal pladser
0
Underviser
Martin Hockerup Rolsted
Speedbådscertifikat
Åben for tilmelding
Speedbådscertifikat
Læs mere og tilmeld
Periode
01-05-2021 -
Ugedag
Lørdag
Sted
Korsør Sejlklub - Korsør
Tidsrum
09:00 - 15:00
Tilmeldingsfrist
15-04-2021 00:00
Antal pladser
11
Underviser
*Glen Pedersen
Traktorkørekort
Åben for tilmelding
Traktorkørekort
Læs mere og tilmeld
Periode
14-01-2021 - 11-02-2021
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
18:30 - 21:00
Tilmeldingsfrist
05-01-2021 23:59
Underviser
Thor Johannessen
Knallert/Dan
Åben for tilmelding
Knallert/Dan
Læs mere og tilmeld
Periode
20-09-2020 - 05-10-2020
Ugedag
Mandag Onsdag Torsdag Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Antal pladser
1
Underviser
Dan Kühnau Hansen
Knallert Førstehjælp/Kasper
Åben for tilmelding
Knallert Førstehjælp/Kasper
Læs mere og tilmeld
Periode
23-09-2020 - 30-09-2020
Ugedag
Onsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
17:30 - 21:30
Antal pladser
6
Underviser
Kasper Starch Øvre
Knallert/Carsten
Åben for tilmelding
Knallert/Carsten
Læs mere og tilmeld
Periode
12-10-2020 - 28-10-2020
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
16:00 - 21:30
Antal pladser
5
Underviser
Carsten Kai Munk
Knallert/Martin
Åben for tilmelding
Knallert/Martin
Læs mere og tilmeld
Periode
06-10-2020 - 25-10-2020
Ugedag
Tirsdag Torsdag Lørdag Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Antal pladser
5
Underviser
Martin Hockerup Rolsted
Knallert Førstehjælp/Claus
Åben for tilmelding
Knallert Førstehjælp/Claus
Læs mere og tilmeld
Periode
06-10-2020 - 07-10-2020
Ugedag
Tirsdag Onsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
17:30 - 21:30
Antal pladser
15
Underviser
Claus Haagensen