Gå til hoved-indhold

Holdoversigt

Velkommen til vores mange muligheder.

BEMÆRK !!!!

SÅ ER DER ÅBENT FOR TILMELDING TIL SOMMERAKTIVITETER!!! 

Fra den 1. juli 2020 kan du se og tilmelde dig alle de nye hold der starter op efter sommerferien

Rigtig god fornøjelse.

Login for at se dine tilmeldte hold

Login
Lukket for tilmelding
Actiondag 1
Læs mere og tilmeld
Periode
20-07-2020 - 20-07-2020
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 12:30
Tilmeldingsfrist
10-07-2020 12:00
Antal pladser
6
Underviser
1*Claus Nielsen
Åben for tilmelding
Actiondag 2
Læs mere og tilmeld
Periode
01-08-2020 - 01-08-2020
Ugedag
Lørdag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tidsrum
10:00 - 12:30
Tilmeldingsfrist
24-07-2020 12:00
Antal pladser
2
Underviser
1*Claus Nielsen
Lukket for tilmelding
Bolsjekursus
Læs mere og tilmeld
Periode
15-07-2020 - 15-07-2020
Ugedag
Onsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
09-07-2020 12:00
Antal pladser
10
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Bordrollespil - SommerCon
Læs mere og tilmeld
Periode
14-08-2020 - 16-08-2020
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
18:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
09-08-2020 23:59
Underviser
Olaf Truels Holding Johansen Nicolai Jarl Dywremose
Åben for tilmelding
Cupcakes
Læs mere og tilmeld
Periode
08-08-2020 - 08-08-2020
Ugedag
Lørdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
02-08-2020 23:59
Antal pladser
12
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Engelsk sprogskole
Læs mere og tilmeld
Periode
07-08-2020 - 07-08-2020
Ugedag
Fredag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
24-07-2020 12:00
Antal pladser
12
Underviser
Mette Østergaard Jensen
Lukket for tilmelding
Fisketur
Læs mere og tilmeld
Periode
16-07-2020 - 16-07-2020
Ugedag
Torsdag
Tidsrum
10:00 - 14:00
Tilmeldingsfrist
09-07-2020 12:00
Antal pladser
3
Underviser
1*Claus Nielsen
Lukket for tilmelding
Fisketur
Læs mere og tilmeld
Periode
14-07-2020 - 14-07-2020
Ugedag
Tirsdag
Tidsrum
10:00 - 14:00
Tilmeldingsfrist
09-07-2020 12:00
Antal pladser
7
Underviser
1*Claus Nielsen
Åben for tilmelding
Fransk sprogskole
Læs mere og tilmeld
Periode
09-08-2020 - 09-08-2020
Ugedag
Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
02-08-2020 23:59
Antal pladser
15
Underviser
Mette Østergaard Jensen
Åben for tilmelding
Hjemmelavet slik
Læs mere og tilmeld
Periode
27-07-2020 - 27-07-2020
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
23-07-2020 12:00
Antal pladser
10
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Kinesisk fjerbold
Læs mere og tilmeld
Periode
06-08-2020 - 06-08-2020
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 14:00
Tilmeldingsfrist
24-07-2020 12:00
Antal pladser
12
Underviser
Xiaoxuan Qu
Åben for tilmelding
Kinesisk viftedans
Læs mere og tilmeld
Periode
30-07-2020 - 30-07-2020
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 14:00
Tilmeldingsfrist
24-07-2020 12:00
Antal pladser
12
Underviser
Xiaoxuan Qu
Lukket for tilmelding
Mountainbikedag på fodsporet
Læs mere og tilmeld
Periode
11-07-2020 - 11-07-2020
Ugedag
Lørdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
06-07-2020 12:00
Antal pladser
8
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen 1*Claus Nielsen
Åben for tilmelding
Mountainbikedag Sorø sø
Læs mere og tilmeld
Periode
15-08-2020 - 15-08-2020
Ugedag
Lørdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 14:00
Tilmeldingsfrist
09-08-2020 23:59
Antal pladser
9
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen 1*Claus Nielsen
Åben for tilmelding
Musik for begyndere
Læs mere og tilmeld
Periode
03-08-2020 - 06-08-2020
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 -
Tilmeldingsfrist
24-07-2020 12:00
Underviser
Lauritz Andreas Andersen
Åben for tilmelding
Sommer-filmnørd
Læs mere og tilmeld
Periode
12-07-2020 - 12-07-2020
Ugedag
Søndag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 13:30
Antal pladser
4
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen
Åben for tilmelding
Tysk sprogskole
Læs mere og tilmeld
Periode
08-08-2020 - 08-08-2020
Ugedag
Lørdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
02-08-2020 23:59
Antal pladser
16
Underviser
Mette Østergaard Jensen
Åben for tilmelding
Tysk talenter
Læs mere og tilmeld
Periode
01-08-2020 - 01-08-2020
Ugedag
Lørdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
24-07-2020 12:00
Antal pladser
16
Underviser
Mette Østergaard Jensen
Åben for tilmelding
Young Jumping Fitness
Læs mere og tilmeld
Periode
08-08-2020 - 08-08-2020
Ugedag
Lørdag
Sted
Young Jumping Fitness Slagelse - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 12:00
Tilmeldingsfrist
02-08-2020 23:59
Antal pladser
15
Underviser
*Anja Lindegård Nielsen Line Nygaard Mikkelsen
Åben for tilmelding
Young Jumping Fitness
Læs mere og tilmeld
Periode
27-08-2020 - 27-08-2020
Ugedag
Torsdag
Sted
Young Jumping Fitness Slagelse - Slagelse
Tidsrum
17:00 - 18:00
Tilmeldingsfrist
20-08-2020 23:59
Antal pladser
15
Underviser
*Anja Lindegård Nielsen Line Nygaard Mikkelsen
Åben for tilmelding
Young Jumping Fitness
Læs mere og tilmeld
Periode
29-07-2020 - 29-07-2020
Ugedag
Onsdag
Sted
Young Jumping Fitness Slagelse - Slagelse
Tidsrum
17:00 - 18:00
Tilmeldingsfrist
24-07-2020 12:00
Antal pladser
15
Underviser
*Anja Lindegård Nielsen Line Nygaard Mikkelsen