Gå til hoved-indhold

Holdoversigt

Velkommen til vores mange muligheder

Læs beskrivelse under de enkelte hold - med mindre andet er angivet under holdbeskrivelsen, så afslutter holdet til påskeferien.

Rigtig god fornøjelse.

 

Login for at se dine tilmeldte hold

Login
Læsecamp 2022
Åben for tilmelding
Læsecamp 2022
Læs mere og tilmeld
Periode
15-06-2022 - 01-07-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tilmeldingsfrist
06-06-2022 23:59
Antal pladser
6
Underviser
Maria Neumann Lene Helweg Augustsen Per Kanstrup
Kano- & vildmarkstur
Åben for tilmelding
Kano- & vildmarkstur
Læs mere og tilmeld
Periode
16-06-2022 - 03-08-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Søndag
Tilmeldingsfrist
12-06-2022 23:59
Antal pladser
3
Underviser
Per Kanstrup Nicholas Peter Nørholm Rought
Adventure i vildmarken
Åben for tilmelding
Adventure i vildmarken
Læs mere og tilmeld
Periode
15-06-2022 - 30-06-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag
Tilmeldingsfrist
12-06-2022 23:59
Antal pladser
4
Underviser
Nicholas Peter Nørholm Rought
Åben for tilmelding
Tour de France
Læs mere og tilmeld
Periode
08-06-2022 - 27-06-2022
Ugedag
Mandag Onsdag
Tilmeldingsfrist
31-05-2022 23:59
Underviser
*Liv Oxbøll Andersen Jesper Rohrberg Andersen Esben Alstrup Jensen
Åben for tilmelding
Sjov i vildmarken
Læs mere og tilmeld
Periode
28-06-2022 - 29-07-2022
Ugedag
Onsdag Torsdag Fredag
Tidsrum
09:30 - 14:30
Tilmeldingsfrist
19-06-2022 23:59
Antal pladser
12
Underviser
Majken Petersen
Åben for tilmelding
Hjemmelavet slik
Læs mere og tilmeld
Periode
26-06-2022 - 26-06-2022
Ugedag
Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
11:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
16-06-2022 23:59
Antal pladser
10
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Sex & Selvudvikling
Læs mere og tilmeld
Periode
26-07-2022 - 28-07-2022
Ugedag
Tirsdag Torsdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
17:00 - 21:00
Tilmeldingsfrist
10-07-2022 23:59
Antal pladser
7
Underviser
Yazmin Luisa Sundbo Solarz
Åben for tilmelding
Chokolade-kursus
Læs mere og tilmeld
Periode
30-06-2022 - 30-06-2022
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
11:00 - 18:00
Tilmeldingsfrist
22-06-2022 23:59
Antal pladser
14
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Sommermad & yoga
Læs mere og tilmeld
Periode
02-07-2022 - 02-07-2022
Ugedag
Lørdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
09:00 - 14:30
Tilmeldingsfrist
23-06-2022 23:59
Antal pladser
15
Underviser
Christina Herum Mette Ramdal Lægteskov
Åben for tilmelding
Cykeladventure-tur
Læs mere og tilmeld
Periode
03-07-2022 - 03-07-2022
Ugedag
Søndag
Tidsrum
11:00 - 19:00
Tilmeldingsfrist
23-06-2022 23:59
Antal pladser
6
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen Per Kanstrup
Åben for tilmelding
Leg med matematik
Læs mere og tilmeld
Periode
04-07-2022 - 04-07-2022
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
23-06-2022 23:59
Antal pladser
13
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Flødebollekursus
Læs mere og tilmeld
Periode
11-07-2022 - 11-07-2022
Ugedag
Mandag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
11:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
03-07-2022 23:59
Antal pladser
10
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Karamelkursus
Læs mere og tilmeld
Periode
06-07-2022 - 06-07-2022
Ugedag
Onsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
11:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
30-06-2022 23:59
Antal pladser
15
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Shoppetur til Emporia i Malmø
Læs mere og tilmeld
Periode
07-07-2022 - 07-07-2022
Ugedag
Torsdag
Tidsrum
09:00 - 18:00
Tilmeldingsfrist
26-06-2022 23:59
Antal pladser
4
Underviser
Kristina Emma Pietrowski Mette Ramdal Lægteskov
Åben for tilmelding
Tur til Bonbon-land
Læs mere og tilmeld
Periode
09-07-2022 - 09-07-2022
Ugedag
Lørdag
Tidsrum
09:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
03-07-2022 23:59
Antal pladser
2
Underviser
Kristina Emma Pietrowski Mette Ramdal Lægteskov
Åben for tilmelding
Astrologi for begyndere
Læs mere og tilmeld
Periode
19-07-2022 - 21-07-2022
Ugedag
Tirsdag Torsdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
17:00 - 21:00
Tilmeldingsfrist
03-07-2022 23:59
Antal pladser
3
Underviser
Yazmin Luisa Sundbo Solarz
Åben for tilmelding
Leg med engelsk
Læs mere og tilmeld
Periode
15-07-2022 - 15-07-2022
Ugedag
Fredag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
03-07-2022 23:59
Antal pladser
11
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Vikingedag på Trelleborg
Læs mere og tilmeld
Periode
21-07-2022 - 21-07-2022
Ugedag
Torsdag
Tidsrum
10:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
23-06-2022 23:59
Antal pladser
13
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen
Åben for tilmelding
Bolsjekursus
Læs mere og tilmeld
Periode
07-08-2022 - 07-08-2022
Ugedag
Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
11:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
31-07-2022 23:59
Antal pladser
14
Underviser
Marianne Nielsen
Åben for tilmelding
Cupcakekursus
Læs mere og tilmeld
Periode
02-08-2022 - 02-08-2022
Ugedag
Tirsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
11:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
26-07-2022 23:59
Antal pladser
13
Underviser
Marianne Nielsen
Lukket for tilmelding
Filmdag
Læs mere og tilmeld
Periode
06-08-2022 - 06-08-2022
Ugedag
Lørdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 15:00
Tilmeldingsfrist
30-06-2022 23:59
Antal pladser
-1
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen
Åben for tilmelding
Esport - sommersjov d. 26/7
Læs mere og tilmeld
Periode
26-07-2022 - 26-07-2022
Ugedag
Tirsdag
Sted
Sørby Esport - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
18-07-2022 23:59
Antal pladser
29
Underviser
*Asger Emil Aagaard Nielsen *Nicklas Løvbjerg Hansen
Åben for tilmelding
Esport - sommersjov d. 5/7
Læs mere og tilmeld
Periode
05-07-2022 - 05-07-2022
Ugedag
Tirsdag
Sted
Sørby Esport - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
27-06-2022 23:59
Antal pladser
28
Underviser
*Asger Emil Aagaard Nielsen *Nicklas Løvbjerg Hansen
Åben for tilmelding
Fotosafari
Læs mere og tilmeld
Periode
27-06-2022 - 01-07-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
09:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
19-06-2022 23:59
Antal pladser
8
Underviser
*Jeppe Zabel
Åben for tilmelding
Stenmaling
Læs mere og tilmeld
Periode
04-07-2022 - 06-07-2022
Ugedag
Mandag Onsdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
17:00 - 21:00
Tilmeldingsfrist
19-06-2022 23:59
Antal pladser
8
Underviser
Annette Halkier D'Andrade
Åben for tilmelding
Engelsk sprogskole
Læs mere og tilmeld
Periode
04-07-2022 - 08-07-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
09:30 - 15:30
Tilmeldingsfrist
19-06-2022 23:59
Antal pladser
13
Underviser
*Ingrid Lorena Benavente Queme Thomas Nygaard Pedersen
Åben for tilmelding
Fransk sommer-sprogskole
Læs mere og tilmeld
Periode
11-07-2022 - 15-07-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
09:30 - 15:30
Tilmeldingsfrist
03-07-2022 23:59
Antal pladser
20
Underviser
Mette Østergaard Jensen Francette Marie Kadiri
Åben for tilmelding
Klippeklatring på Kullen (Sverige)
Læs mere og tilmeld
Periode
27-06-2022 - 03-07-2022
Ugedag
Mandag Onsdag Fredag Lørdag Søndag
Sted
CRUX - Skælskør Klatreklub - Skælskør
Tilmeldingsfrist
19-06-2022 23:59
Antal pladser
8
Underviser
*Sten Tage Larsen *Erling Strauss
Åben for tilmelding
Tysk sommer-sprogskole
Læs mere og tilmeld
Periode
25-07-2022 - 29-07-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
09:30 - 15:30
Tilmeldingsfrist
13-07-2022 00:00
Antal pladser
17
Underviser
Mette Østergaard Jensen *Sonja Christine Seidl
Åben for tilmelding
Sommer-Con
Læs mere og tilmeld
Periode
29-07-2022 - 31-07-2022
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
18:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
03-07-2022 23:59
Antal pladser
22
Underviser
Nicolai Jarl Dywremose Olaf Truels Holding Johansen
Åben for tilmelding
Musikalsk lynkursus
Læs mere og tilmeld
Periode
27-06-2022 - 01-07-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 18:00
Tilmeldingsfrist
19-06-2022 23:59
Antal pladser
15
Underviser
Lauritz Andreas Andersen
Åben for tilmelding
Tur til Odense
Læs mere og tilmeld
Periode
11-07-2022 - 11-07-2022
Ugedag
Mandag
Tidsrum
10:00 - 17:00
Antal pladser
13
Underviser
*Ingrid Lorena Benavente Queme
Åben for tilmelding
Latinamerikansk madlavning
Læs mere og tilmeld
Periode
13-07-2022 - 13-07-2022
Ugedag
Onsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 15:00
Tilmeldingsfrist
19-06-2022 23:59
Antal pladser
15
Underviser
*Ingrid Lorena Benavente Queme
Åben for tilmelding
Padeltennisdag 1/7
Læs mere og tilmeld
Periode
01-07-2022 - 01-07-2022
Ugedag
Fredag
Sted
My Padel Club - Slagelse
Tidsrum
10:00 - 16:00
Tilmeldingsfrist
19-06-2022 23:59
Antal pladser
12
Underviser
*Martin Blaxkjær Strømberg Nicholas Peter Nørholm Rought