Gå til hoved-indhold

Holdoversigt

Velkommen til vores mange muligheder

Læs beskrivelse under de enkelte hold - med mindre andet er angivet under holdbeskrivelsen, så afslutter holdet til påskeferien.

Rigtig god fornøjelse.

 

Login for at se dine tilmeldte hold

Login
Historisk dag - Antvorskov Kloster
Lukket for tilmelding
Historisk dag - Antvorskov Kloster
Læs mere og tilmeld
Periode
24-05-2022 - 24-05-2022
Ugedag
Tirsdag
Sted
Klubben Byskovvej - Slagelse
Tidsrum
18:00 - 20:00
Tilmeldingsfrist
15-05-2022 23:59
Antal pladser
1
Underviser
Jesper Rohrberg Andersen
Naturridning - ridelejr
Åben for tilmelding
Naturridning - ridelejr
Læs mere og tilmeld
Periode
10-06-2022 - 12-06-2022
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag
Tidsrum
15:00 - 15:00
Tilmeldingsfrist
29-05-2022 23:59
Antal pladser
3
Underviser
Hanne Birgitte Mejlstrøm Lone Kjeldtoft
Kano- & vildmarkstur
Åben for tilmelding
Kano- & vildmarkstur
Læs mere og tilmeld
Periode
16-06-2022 - 03-08-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Søndag
Tilmeldingsfrist
12-06-2022 23:59
Antal pladser
3
Underviser
Per Kanstrup Nicholas Peter Nørholm Rought
Adventure i vildmarken
Åben for tilmelding
Adventure i vildmarken
Læs mere og tilmeld
Periode
15-06-2022 - 30-06-2022
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag
Tilmeldingsfrist
12-06-2022 23:59
Antal pladser
4
Underviser
Nicholas Peter Nørholm Rought
Foss kano - Adventure - begynder
Holdet er fyldt
Foss kano - Adventure - begynder
Læs mere og tilmeld
Periode
25-05-2022 - 05-06-2022
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag Onsdag
Tidsrum
16:00 - 19:00
Tilmeldingsfrist
22-05-2022 23:59
Antal pladser
0
Underviser
Per Kanstrup Nicholas Peter Nørholm Rought
Tyrfing-Con - forår 2022
Åben for tilmelding
Tyrfing-Con - forår 2022
Læs mere og tilmeld
Periode
27-05-2022 - 29-05-2022
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
18:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
22-05-2022 23:59
Underviser
Olaf Truels Holding Johansen
Åbent hus
Lukket for tilmelding
Åbent hus
Læs mere og tilmeld
Periode
05-05-2022 - 05-05-2022
Ugedag
Torsdag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
18:30 - 20:00
Tilmeldingsfrist
02-05-2022 00:00
Underviser
Anne Gade Nielsen Hanne Birgitte Mejlstrøm Jesper Rohrberg Andersen Kristina Emma Pietrowski Lone Kjeldtoft Mette Ramdal Lægteskov Nicholas Peter Nørholm Rought Per Kanstrup Henrik Nielsen