Gå til hoved-indhold

Et kommunalt tilbud

Et tilbud der åbner muligheder for de unge

Velkommen til vores mange muligheder.

Herunder kan du se alle vore hold eller bruge menuen i venstre for at klikke dig ind på de forskellige afdelinger. BEMÆRK - hold der er afsluttet eller aflyst, kan IKKE længere ses på denne side.

Rigtig god fornøjelse.

Login for at se dine tilmeldte hold

Login
Berlin - kultur & historie
Lukket for tilmelding
Berlin - kultur & historie
Læs mere og tilmeld
Periode
12-10-2019 - 16-10-2019
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Lørdag Søndag
Tilmeldingsfrist
15-09-2019 23:59
Antal pladser
2
Underviser
Hanne Birgitte Mejlstrøm Per Kanstrup
Dp-Lan
Åben for tilmelding
Dp-Lan
Læs mere og tilmeld
Periode
10-04-2020 - 12-04-2020
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag
Tidsrum
12:00 - 12:00
Tilmeldingsfrist
01-03-2020 23:59
Underviser
*Henrik Mark Høyen
Fastaval
Åben for tilmelding
Fastaval
Læs mere og tilmeld
Periode
08-04-2020 - 12-04-2020
Ugedag
Onsdag Torsdag Fredag Søndag
Tilmeldingsfrist
05-01-2020 23:59
Antal pladser
15
Underviser
Olaf Truels Holding Johansen *Bjarne Korngaard
Grand Prix MTG
Åben for tilmelding
Grand Prix MTG
Læs mere og tilmeld
Periode
27-03-2020 - 30-03-2020
Underviser
Olaf Truels Holding Johansen
Kano- & vildmarkstur
Åben for tilmelding
Kano- & vildmarkstur
Læs mere og tilmeld
Periode
21-05-2020 - 23-05-2020
Ugedag
Torsdag Fredag Lørdag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tilmeldingsfrist
01-04-2020 00:00
Antal pladser
11
Underviser
Nicholas Peter Nørholm Rought Per Kanstrup
Pre-release - efterår
Åben for tilmelding
Pre-release - efterår
Læs mere og tilmeld
Periode
28-09-2019 - 28-09-2019
Ugedag
Lørdag
Tilmeldingsfrist
25-09-2019 23:59
Antal pladser
14
Underviser
Olaf Truels Holding Johansen
Pre-release - forår
Tilmeldingen åbner 01-12-2019
Pre-release - forår
Læs mere og tilmeld
Periode
25-01-2020 - 25-01-2020
Ugedag
Lørdag
Tilmeldingsfrist
12-01-2020 23:59
Antal pladser
16
Underviser
Olaf Truels Holding Johansen
Skitur - Zell am See
Åben for tilmelding
Skitur - Zell am See
Læs mere og tilmeld
Periode
04-04-2020 - 09-04-2020
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Lørdag Søndag
Tilmeldingsfrist
10-12-2019 23:59
Antal pladser
20
Underviser
Henning Stokholm Buch Kirsten Østergaard Skaarup Kasper Klit Andersen Jeppe Stokholm Skaarup Mikkel Stokholm Skaarup Nikolaj Manni Pedersen
Slagelse Con
Åben for tilmelding
Slagelse Con
Læs mere og tilmeld
Periode
08-11-2019 - 10-11-2019
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
17:00 - 16:17
Tilmeldingsfrist
24-10-2019 23:59
Underviser
Olaf Truels Holding Johansen
Sportsklatring 1
Åben for tilmelding
Sportsklatring 1
Læs mere og tilmeld
Periode
26-10-2019 - 26-10-2019
Ugedag
Lørdag
Tidsrum
11:00 - 14:00
Tilmeldingsfrist
08-10-2019 23:59
Antal pladser
20
Underviser
*Erling Strauss
Sportsklatring 2
Åben for tilmelding
Sportsklatring 2
Læs mere og tilmeld
Periode
15-11-2019 - 15-11-2019
Ugedag
Fredag
Tidsrum
18:00 - 21:00
Tilmeldingsfrist
03-11-2019 23:59
Antal pladser
20
Underviser
*Erling Strauss
Sportsklatring - forløb
Åben for tilmelding
Sportsklatring - forløb
Læs mere og tilmeld
Periode
20-04-2020 - 01-06-2020
Tidsrum
17:00 - 20:00
Tilmeldingsfrist
31-03-2020 00:00
Antal pladser
14
Underviser
*Erling Strauss
Sprog- & kulturrejse - engelsk
Åben for tilmelding
Sprog- & kulturrejse - engelsk
Læs mere og tilmeld
Periode
15-01-2020 - 14-02-2020
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Søndag
Tilmeldingsfrist
31-10-2019 00:00
Antal pladser
9
Underviser
Anne Gade Nielsen Nicholas Peter Nørholm Rought
Sprog- & kulturrejse - kinesisk
Åben for tilmelding
Sprog- & kulturrejse - kinesisk
Læs mere og tilmeld
Periode
09-10-2020 - 18-10-2020
Underviser
Xiaoxuan Qu
Sprog- & kulturrejse - spansk
Åben for tilmelding
Sprog- & kulturrejse - spansk
Læs mere og tilmeld
Periode
09-02-2020 - 14-02-2020
Ugedag
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Søndag
Tilmeldingsfrist
31-10-2019 00:00
Antal pladser
18
Underviser
Hanne Birgitte Mejlstrøm Per Kanstrup
Tyrfing Con
Tilmeldingen åbner 01-12-2019
Tyrfing Con
Læs mere og tilmeld
Periode
29-05-2020 - 31-05-2020
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag
Sted
UngSlagelse - Ungdomsskolen & Xclass - Slagelse
Tidsrum
18:00 - 17:00
Tilmeldingsfrist
10-05-2020 00:00
Underviser
Olaf Truels Holding Johansen
Ungfestival
Åben for tilmelding
Ungfestival
Læs mere og tilmeld
Periode
12-06-2020 - 14-06-2020
Ugedag
Fredag Lørdag Søndag
Sted
UngSlagelse - Hulby Møllegård - Korsør
Tidsrum
17:00 - 15:00
Tilmeldingsfrist
17-05-2020 23:59
Underviser
Charlotte Højland Nicholas Peter Nørholm Rought Per Kanstrup Mette Ramdal Lægteskov Anne Gade Nielsen
Ungfest - Skt. Michaels Nat
Åben for tilmelding
Ungfest - Skt. Michaels Nat
Læs mere og tilmeld
Periode
27-09-2019 - 27-09-2019
Ugedag
Fredag
Tidsrum
20:00 - 23:59
Tilmeldingsfrist
27-09-2019 23:59
Underviser
Camilla Jørgensen Jesper Rohrberg Andersen Annette Halkier D'Andrade Yazmin Luisa Sundbo Solarz Anne Gade Nielsen Mette Ramdal Lægteskov Hanne Maggi Nielsen Danilo Krstajic Dorthe Christensen Carsten Kil Peick-Duedahl *Peter Mørch Nielsen Louise Julie Lage Louise Jung Spare Aagerup *Andreas Kirkegaard Hansen 1*Claus Nielsen
Fodboldforløb - Dortmund - VENT
Åben for venteliste
Fodboldforløb - Dortmund - VENT
Læs mere og tilmeld
Periode
06-12-2019 - 08-12-2019
Underviser
Nicholas Peter Nørholm Rought Finn Klarskov Iversen
Naturridning - VENT
Åben for venteliste
Naturridning - VENT
Læs mere og tilmeld
Periode
24-04-2020 - 25-04-2020
Underviser
Lone Kjeldtoft